با ما عالیترین را بخواهید
با ما عالیترین را بخواهید

انواع قفسه بایگانی زونکن

انواع قفسه بایگانی زونکن

بایگانی اسناد و مدارک به صورت دسته بندی شده و در قالب فولدرهایی به نام زونکن انجام می گیرد که خود این فایل ها را نیز در قفسه های با نام قفسه بایگانی زونکن نگهداری می نمایند. امروزه این نوع از قفسه های بایگانی اشکال متعددی را یافته اند و می توان بر حسب نیاز از انواع مختلف قفسه بایگانی اسناد بهره برد.

شرکت دژپولاد آریانا با داشتن بیش از 15 سال سابقه کاری، مجهز با تجهیزات صنعتی و داشتن پرسنل حرفه ای و متخصص، آماده انجام پروژه های کوچک و بزرگ شما در ارتباط به سیستم بایگانی ریلی می باشد. 

انواع قفسه بایگانی زونکن

همانگونه که بیان شد برای بایگانی زونکن ها قفسه های مختلفی طراحی و تولید می گردد از آن جمله می توان به مواردی مانند؛

در صورتی که شما نیاز به بایگانی تعدادی زیادی از زونکن ها داشته باشید و از سویی فضای لازم برای قرار دادن قفسه نیز در اختیارتان باشد می توانید از قفسه بایگانی ثابت برای بایگانی اسناد خود بهره ببرید. این نوع از بایگانی از نوع فلز و چوب ساخته می شود و دارای مقاومت و ماندگاری بالایی می باشد.

از مهمترین انواع قفسه بایگانی که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، قفسه بایگانی ریلی است. این نوع از قفسه بایگانی مناسب مکان هایی می باشد که به بایگانی انبوهی از اسناد نیاز داشته و نیز فضای لازم برای نصب قفسه بایگانی ثابت در اختیار ندارند. قفسه بایگانی ریلی ظرفیت بایگانی اسناد را تا دو برابر نسبت به شکل ثابت خود افزایش می دهد که این موضوع خود از مهمترین مزایای این نوع از قفسه های بایگانی به شمار می رود.

همواره نیاز ما به بایگانی زونکن در تعداد بالا نبوده و گاهی نیاز به نگهداری برخی از اسناد در دفتر کار خود و در نزدیک ترین مکان جهت سهولت برای دسترسی مداوم وجود دارد. برای این منظور نیز انواع مختلف کمد بایگانی از جمله کمد بایگانی ثابت، کمد بایگانی ریلی، کمد بایگانی دوار و بشقابی تولید و ارائه می گردد. که می توان بر حسب نیاز از هر کدام از آنها بهره مند شد.

این مطلب را می پسندم

نویسنده:

تاریخ انتشار

تعداد بازدید:

تعداد نظر

به اشتراک بگذارید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.